Christian Louboutin Ishtar Botta 120mm Boots Black saor christian louboutin

es Español
ca Catalàen English fr Françaisgl Galegode Deutsch it Italiano pt Português es Español

Splatter - polska wersja

Splatter

Premiera polonizacji 2013 Premiera gry 19 czerwca 2013 Producent Dreamworlds Wydawca PL Brak Prace w toku

Prace nad polską wersją gry Splatter prowadzone były we współpracy z twórcami, firmą Dreamworlds, na czym najmocniej zyskają gracze. Oznacza to bowiem, że nie będzie konieczne pobierane oddzielnej nakładki językowej, ponieważ znajdzie się ona w grze jako jeden z siedmiu języków do wyboru. Projekt jest na tyle niewielki, że wzięły w nim udział zaledwie dwie osoby z zespołu. Swoim zakresem polonizacja obejmuje tłumaczenie wszystkich tekstów zawartych w grze.

Splatter to dwuwymiarowa gra niezależna czerpiąca najlepsze rozwiązania z klasycznego Alien Breeda wydanego w 1993 roku. Fabuła opowiada historię znudzonego życiem Maxa, którego los odmienia się w chwili inwazji obcej rasy. Wówczas rozpoczyna się walka o przetrwanie na kilkunastu poziomach wypełnionych zombie, cyborgami i różnego rodzaju robactwem. Kampanię można zaliczać samotnie, jak i poprzez lokalny tryb multiplayer czy kooperację. Akcję ukazano z lotu ptaka, dzięki czemu gra łączy w sobie old-schoolowość z nowoczesną oprawą, bazującą na zaawansowanej grze świateł i cieni.

Steam Greenlight - głosuj na Splattera! Splatter walczy na Steam Greenlight o miejsce w systemie elektronicznej dystrybucji. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do głosowania. Pamiętajcie - każdy głos się liczy!

Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 01 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 02 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 03 Splatter - Spolszczenie gry od Iron Squad 04 20 wrz 2013, o 23:37 242 komentarzy Komentarze